[021] 77162930
ساعات کاری : شنبه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

برداشتن خال و زگیل در تهران

برداشتن خال و زگیل

بسیاری از افراد در طول زندگی خود، دچار ضایعات پوستی مانند خال و زگیل در نواحی مختلف بدن خود شده اند. برداشتن خال و زگیل هم می تواند جنبه ترمیمی داشته باشند که درمان این عارضه ها باعث بهبودی و تبدیل نشدن خال و زگیل به مشکلات بدخیم می شود و جنبه زیبایی آن  که در بهبود زیبایی فرد بسیار مهم می باشد.

ضایعات پوستی ممکن است به صورت ماردزادی باشد، مانند خال های کوچک و بزرگی که هر انسانی تعدادی از آن را در بدن خود دارد. برخی از ضایعات پوستی نیز ممکن است در اثر عوامل محیطی مثل مواد شیمیایی ایجاد شوند.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 021 77162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

این خال و زگیل هایی که در بدن وجود دارد را می توان با آزمایشات و بررسی های مختلف تا حدودی درمان کرد. البته برخی از این ضایعات نیز در موارد خاص ممکن است درمان نشود.

خال و زگیل ها قبل از برداشته شدن، باید توسط متخصص این کار معاینه دقیق شوند و بررسی های لازم از لحاظ شکل ظاهری، اندازه و ابعاد، رنگ، و زمان آغاز به رشد آن، انجام شود. زیرا تمام این دلایل می تواند علت ایجاد آن را مشخص کرده و پزشک می تواند بهترین راه را برای درمان، انتخاب نماید.

انواع ضایعات پوستی

 • گوشت اضافه
 • خال
 • زگیل
 • لکه های لنتینگو
 • خال های سبورئیک
 • هایپرپلازی غدد سباسه
 • میلیا
 • سیرنگوما
برداشتن خال و زگیل

برداشتن خال و زگیل

 روش های برداشتن خال و زگیل

 • جراحی: در این روش که یک روش قدیمی محسوب می شود پس از بی حسی موضعی، زگیل یا ضایعه با چاقو برداشته می شود. مشکل بزرگ این روش این است که برای برداشتن خال نیاز به برش عمیق وجود دارد که موجب ایجاد جای زخم می شود.
 • استفاده از امواج رایوفرکانسی یا RF: در این روش به کمک امواج با فرکانس بالا، گوشت اضافه، زگیل، خال و دیگر ضایعات محو می شوند. در این نوع عمل، گرمای کمتری نسبت به لیزر در پوست ایجاد می شود و یکی از روش های مدرن است که در مراکز زیبایی، برای خالبرداری از آن استفاده می شود. در این روش می توان عمق آسیب پوستی را تعیین کرد و در صورتی که پزشک از ساختمان پوست اطلاع داشته باشد و بر تکنولوژی RF،  تسلط داشته باشد.، اسکار و جای زخم به جا نخواهد ماند. روش درمان با FR مبتنی بر حرارت نیست، به همین دلیل بهبودی و ترمیم ضایعه از روش های دیگر سریع تر است. مقرون به صرفه بودن، یکی دیگر از نقاط قوت این روش می باشد.
 • استفاده از محلول اسیدی و تزریق موضعی: این روش، ضایعه و خال و زگیل را به مرور از بین می برد.
 • لیزر: این روش مانند روش سوزاندن خال است اما با این تفاوت که از امواج لیزر برای تخریب خال استفاده می شود. از لیزر می توان برای برداشتن خال های اطراف چشم، پلک ها و ناحیه های حساس استفاده کرد. لیزر به دلیل گران بودن و ایجاد آسیب بافتی به دلیل اینکه میزان نفوذ آن غیر قابل کنترل است، باعث طولانی شدن زمان ترمیم خواهد شد. روند ترمیم در این روش تا دو هفته به طول می انجامد.

هزینه برداشتن خال و زگیل

هزینه برداشتن خال و زگیل بستگی به

توصیه می شود برای برداشت خال و زگیل به بهترین دکتر پوست در تهران مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط با این مطلب

بیماری های پوستی واگیردار

انواع لیزر و ویژگی ها

 

تیم محتوا

پاسخ

سه + 12 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button