[021] 77162930
ساعات کاری : شنبه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

بهترین روش لیزر موهای زائد بدن

بهترین روش لیزر موهای زائد بدن

یکی از بحث هایی که امروزه در حوزه پوست و زیبایی اهمیت به سزایی دارد، بحث مقابله و از بین بردن موهای زائد می باشد. از دیرباز روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد در جوامع مختلف بشری به کار گرفته شده است. اما با پیشرفت علم طی دهه های گذشته روش های لیزری برای از بین بردن موهای ناخواسته پا به عرصه وجود گذاشته اند و تدریجا راه خود را برای این هدف باز کرده اند.

آیا اشعه لیزر برای بدن خطرناک است؟

اشعه لیزر در واقع نوعی نور است که در طول موج متناسب با هدفی که از آن لیزر مدنظر است به کار می رود. لیزر در واقع بخشی از طول موج طبیعی می باشد که ما در طول روز به شکل نور مرئی از آن بهره می گیریم اما با فوکوس کردن و متمرکز کردن طول موج خاصی از این طیف نوری اهداف خاصی مانند از بین بردن رنگدانه های موجود در ریشه موها به شکل واقعی امکان پذیر شده است.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 02177162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

انواع لیزر موهای زائد

هر لیزری برای پوست خاص و نوع موی خاصی کاربرد دارد. با توجه به نوع پوست و رنگ پوست طبیعی جامعه ایرانی که اکثرا سبزه یا گندم گون هستند، اهداف خاصی در این نژاد و در این تیپ پوستی باید در نظر داشت و از لیزر هایی استفاده کرد که متناسب با رنگ و نوع پوست این جامعه باشد.

مدت زمان از بین رفتن موهای زائد

برای از بین بردن و لیزر موهای زائد حتما نیاز به صرف زمان حداقل 6 تا 8 ماهه وجود دارد. اینکه با یک یا دو جلسه می توان موهای زائد را در هر منطقه از بین برد یک ادعای گزاف و غیر منطقی و غیرعلمی می باشد، زیرا در هر لحظه از زمان موها در حال رشد نیستند،5 بلکه موها در سه فاز یا مرحله زندگی یه سر می برند. شاید 90 درصد موهای صورت و بدن در منطقه رشد باشند و 8 تا 9 درصد در حالت خواب و 1 تا 2 درصد درحال ریزش باشند. بنابراین در مقطعی که لیزر شروع می شود موها حداقل 6 تا 8 جلسه به فاصله یک ماه یا 40 روز یک بار برای انجام و تکرار لیزر زمان مورد نیاز است که یک فولیکول مو دوره شش ماهه خواب خود را طی کند و در طی این زمان هدف از بین بردن مو که همان رنگدانه ملانین موجود در مو در ریشه مو می باشد مورد هدف قرار گیرد و موها از بین برود.

از بین بردن کامل و صددرصد موها نه تنها توسط لیزر بلکه توسط هیچ روش علمی و اثبات شده ای امکان پذیر نیست بلکه کاهش و بهبود وضعیت ظاهری 80 تا 90 درصد وضعیت اولیه مورد نظر را مورد توقع می باشد.

بهترین روش لیزر موهای زائد بدن

بهترین روش لیزر موهای زائد بدن

لیزر با دستگاه MeDioStar ALEX

بهترین روش لیزر موهای زائد بدن لیزر با دستگاه لیزر Alexandrite می باشد که با جذب طول موج بالایی که دارد حتی موهای نازک و روشن را هم از بین می برد. به دلیل جنس هندپیس های طراحی شده در این دستگاه ضمن انجام لیزر موهای زائد دمای بدن حفظ می شود و مانع بالا رفتن دما می شود و از سوختگی های احتمالی جلوگیری می شود.

مزایای دستگاه

  •     اثرگذاری بالا بر روی موهای نازک و روشن
  •    درمان تیپ های پوستی مختلف
  •   جلوگیری از ایجاد سوختگی و درد بر روی پوست

کاربردهای درمانی دستگاه

از بین بردن موهای زائد

مشخصات فنی دستگاه

Laser: Alexandrite

Wave Length: 755nm

Power: 2400 W

Frequency: 12 Hz

Energy: 35 J/cm2

 

 

 

راه های ارتباطی با دکتر مصطفی خدایاری:

77162930(021)

پیج اینستاگرام

info@drkhodayari.com

 

تیم محتوا

پاسخ

3 × سه =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button