[021] 77162930
ساعات کاری : شنبه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

بهترین روش های لاغری موضعی

بهترین روش های لاغری موضعی

بسیاری از خانم ها و آقایان که چاق بوده و یا دچار اضافه وزن هستند، ممکن است این چربی ها در همه ی نواحی بدن به یک اندازه تجمع پیدا نکرده باشد و طبیعتا نیاز به لاغری یکپارچه نیست و این افراد به دنبال لاغری هستند، اما تنها در برخی از قسمتهای بدن، برای مثال افراد زیادی تنها به دنبال کوچک کردن شکم هستند. بنابراین لاغری موضعی بسیار مورد توجه است و در این مقاله انواع روش های لاغری موضعی که به صورت جراحی یا غیر جراحی هستند را توضیح خواهیم داد.

برای انجام لاغری موضعی روش های تحاجمی وغیر تحاجمی وجود دارد.

روش های تحاجمی روش هایی هستند که با جراحی و برش هایی در نواح مورد نظر، رو به رو هستیم.

انواع روش های لاغری تهاجمی

در روش های تهاجمی برای لاغری موضعی ، چند سراخ روی شکم ایجاد شده و بافت چربی در زمان کم خارج می گردد.

  • لیپوماتیک : این روش با استفاده از امواج صوت کار می کند، کانون لیزر وارد بافت چربی شده وچربی را ذوب می کند، ساکشن روی بافت چربی که ذوب شده انجام می شود.
  •  لیپوساکشن 
  • لیپوماتیک اینفراسونیک
  • و…
بهترین-روش-های-لاغری-موضعی

بهترین-روش-های-لاغری-موضعی

معایب لاغری به روش تهاجمی

در روش های لاغری تهاجمی ممکن است مشکلاتی از قبیل: ناهمگن شدن و نامتقارن شدن بافت چربی، آسیب به برخی از اندام ها و.. پیش بیاید. معمولا روش های تحاجمی برای لاغری افرادی که شاخص توده بدنی آن ها بالای 40 است توصیه می شود.

لاغری موضعی به روش غیر تهاجمی

غیر تهاجمی روشی است که لاغری بدون جراحی و با به کار بردن تکنولوژی، بافت چربی تخریب و آزاد شده و بافت های چربی وارد سیستم لنفاوی شده و به کبد می روند. و در نهایت توسط  سیستم متابولیک بدن دفع خواهند شد.

این روش ها معمولا برای افرادی که چاقی شدید ندارند توصیه می شود و با انجام آن معمولا یک الی دو سایزکاهش می یابند.

  • اولترا کویتیشن: در این روش از کویتیشن / سونوگرافی برای تخریب بافت چربی استفاده می شود.
  • کرایولیپولیز: در این روش لاغری، با استفاده از ایجاد سرما روی سلول های چربی، باعث از بین رفتن آن ها می شود. و چون سرما، روی سلول های دیگر دیرتر اثر دارد، بنابراین آسیبی به آن ها نمی رسد. پس از مدتی سلول های چربی از بین خواهند رفت. و توسط سیستم متابولیک بدن دفع خواهند شد.
  • لیزر و رادیوفرکانسی: به طور کلی توسط این دستگاه، اسید های چربی، آزاد شده و به سیستم لنفاوی می روند.
  • روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی دیگر مانند : مزوتراپی، دستگاه اگزیمیا، سیستم اکسیس ( برای درمان لاغری موضعی،سلولیت ، لیفت پوست بدن، جوان سازی صورت و..کاربرد دارد.) و…وجود دارد.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی ولاغری موضعی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 02177162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

 

پس از انجام لاغری به روش ها غیر تهاجمی بهتراست  به مدت 30 دقیقه ورزش های هوازی انجام گیرد مانند: پیاده روی، دوچرخه سواری و..

نتیجه گیری :

به طور کلی تمام روش های لاغری موضعی چه از نوع تهاجمی  و غیر آن باید تحت نظر متخصص انجام شود. زیرا امروزه دیده شده است که، این روش ها به نحو غیراصولی توسط فراد بدون مهارت انجام شده و شاهد عوارض زیاد و عدم دریافت نتایج خوب بوده ایم. بنابراین مهم است  تمام روش ها تحت نظر پزشک و با مراقبت های لازم بهداشتی انجام گیرد.

 

مقالات مرتبط:

چگونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟

تخلیه چربی

کربوکسی تراپی

 

تیم محتوا

پاسخ

16 + بیست =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button