[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی

تزریق ژل در بینی یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی برای تغیر شکل ظاهری بینی می باشد و اما باید توسط یکی از بهترین کلینیک برای تزریق ژل انجام شود. در ابتدای مقاله یادآوری می کنیم که این روش نمی تواند جایگزین جراحی باشد اما در بهبود نقایص بینی بسیار کاربردی است. در ادامه مطلب ، نکات مهمی درباره تزریق ژل به بینی و نحوه انجام آن بیان خواهد شد.

تزریق ژل به بینی چیست؟

تزریق ژل به بینی یک روش هوشمندانه برای تغیز شکل و ترمیم بینی به شمار می آید و همچنین می تواند برای اصلاح نقایص جزئی پس از رینوپلاستی در بیماران مورد استفاده قرار بگیرد.

بعد از انجام رینوپلاستی و حتی بینی به صورت طبیعی، ممکن است بینی دچار مشکلاتی گردد و یا بینی تغیر شکل بدهد، همینطور پوست نیز توانایی محدودی برای نگهداشتن این تغیرات دارد و چالش های دیگری که در بینی که ممکن است افراد با آن مواجه شوند که با ترمیم های جزئی و تزریق ژل یا چربی سریعا بهبود می یابد.اما تغیر شکل بینی با روش هایی از جمله: تزریق ژل و چربی امکان پذیر است و روشی کاربردی و زیبایی شناختی برای اصلاحات بینی است.

آیا می توان با تزریق ژل ، شکل بینی را تغیر داد؟

این سوال از جمله پر بازدید ترین سوالات و موضوعات است که بیماران می پرسند، اما برای پاسخ به این سوال باید موضوعاتی بیان شود تا پاسخ قابل درک باشد.

انواع ناهنجاری در بینی

  • ناهنجاری وجود دارد که به صورت خفیف در عرض بینی است.
  • ناهنجاری های موجود در طول بینی

با توجه به علت این ناهنجاری و تشخیص پزشک ، ناهنجاری های جزئی را می توان با استفاده از تزریق ژل و چربی نیز درمان کرد.

مقالات مرتبط :

زاویه سازی صورت با تزریق

ازبین بردن چربی بدون جراحی

در چه مواردی تزریق ژل انجام نمی شود؟

  • بینی شکسته
  • بینی بزرگ
  • رفع کجی بینی
  • و..

در موارد نام برده شده تزریق ژل، راه حل مناسب و کارآمدی نبوده و جراحی  و دیگر روش ها توصیه می شود.

مزیت تزریق ژل به بینی

مزیت اصلی این روش آن است که با استفاده از پرکننده های بینی، بدون نیاز به صرف هزینه ی زیاد، خطر بی هوشی و یا خرابی و جراحی، بینی ترمیم و درمان خواهد شد.

عوارض تزریق ژل به بینی

تمام تزریقاتی که انجام می شود، بدون درد و عارضه ی خاصی است اما ممکن است دچار تورم،کبودی شود که به مرور برطرف خوهد شد.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو و همچنین تزریقات زیبایی دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به روش های زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام : Drkhodayari

نکته ایمنی در تزریق ژل به بینی

اما توجه کنید که بینی قسمت حساسی در بدن است که باید تزریقات توسط پزشک متخصص و درمکانی بهداشتی و مجهز انجام گیرد.

مطمئنا هموار کردن بی نظمی ها و عدم تقارن در بینی با یک ماده تزریقاتی، بسیار جذاب و مورد توجه است زیرا نیاز به ترمیم نقص های بینی، بعد از جراحی بسیار رایج است.

همانطور که گفته شد تزریق ژل و پرکننده های بینی، به عنوان یک گزینه اصلاح کننده بینی مخصوصا بعد از رینوپلاستی و جراحی بینی، برای درمان نقوص بینی بسیار رایج و پرکاربرد است.اما توصیه می شود این روش ها نیز مانند دیگر روش های درمانی توسط یکی از بهترین دکتر تزریق ژل بینی انجام گیرد.

مقالات مفید :

چگونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟

دستگاه آنالیز پوست صورت

درباره نویسنده

پاسخ

15 − سه =

Call Now Button