[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

آیا می دانید با تزریق ژل لب می توانید لب هایی خوش فرم و ایده آل داشته باشید؟

دراین مقاله اطلاعاتی درمورد تزریق ژل لب در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

معمولا با افزایش سن ، از حجم لب ها کاسته می شود و همچنین ارتفاع لب نیز کاهش می یابد. به دنبال این امر لب ها برجستگی خود را از دست می دهند.

دکتر خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارد. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید از طریق زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام :  Drkhodayari

لب بالایی از دو بخش تشکیل شده است. یک بخش به نام لب سفید و دیگری لب قرمز. این قسمت ها توسط حاشیه ی لب Vermilion Border از یکدیگر تمایز یافته اند. اگر لب سفید در بخش فوقانی دچار چین و چروک شود ، جلوه ی نامناسبی درلب ها پدید می آورد. همچنین لازم به ذکر است برخی از این چروک ها حتی با رژ زدن پوشانده نمی شوند و بصورت خطوط عمودی در لب بالا ظاهر می شوند.

معمولا لب پایینی ، حجم بیشتری نسبت به لب بالایی دارد و کمی جلوتر واقع شده است. در مواقعی لب پایینی دوبرابر لب فوقانی حجم دارد. اما نکته ی اساسی در پارامترهای زیباساز چهره، وجود تقارن و تناسب در اندازه ی لب ها می باشد. تناسب حجمی لب بالا و لب پایین و تقارن سمت راست و چپ لب ها نقش بسزایی در گیرایی و جذابیت چهره ی شما دارد.

اگر لب ها تقارن نداشته باشند و یا فرد عدم تناسب لب بالایی و لب پایینی داشته باشد، تزریق ژل لب راه حل بسیار مناسبی برای رفع این عارضه و ایجاد زیبایی هر چه بیشتر می باشد. تزریق ژل لب یک تکنیک غیرتهاجمی می باشد که با استفاده از آن تناسب و تقارن لب ها اصلاح می شود و این امر کمک شایانی در زیباتر جلوه دادن چهره ، می کند.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

هزینه ی تزریق ژل لب

معمولا هزینه ی تزریق ژل لب به پارامترهایی نظیر:

  • نوع و کیفیت ژل تزریق شده به لب
  • میزان حجم تزریق ژل ( بر حسب میلی لیتر )
  • تکنیک پزشک مربوطه

بستگی دارد.

از میان انواع ژل های تزریقی به لب ، نوع آمریکایی آن (ژوویدرم و رستیلن ) دارای قیمت بیشتر و کیفیت بالایی هستند.

به منظور تخمین قیمت تزریق ژل لب ، نیاز است تا با مراجعه به پزشک لب های شما بررسی شوند و هزینه ی تزریق ژل ارزیابی شود.

خط لب

نقطه ای از لب می باشد که با تزریق ژل لب، برجسته و برآمده می شود. خط لب یا همان حاشیه ی قرمز لب Vermilion Border ، نقطه ی اتصالی لب سفید و لب قرمز به یکدیگر می باشد.

خطوط لب با تزریق ژل ،  حالتی مانند لبی که خط لب کشیده شده است ، به خود می گیرد.

برجستگی قسمت میانی لب بالا Tubercle

تزریق ژل لب باید به نکات مهمی همچون : تناسب لب بالا و پایین ، رعایت تعادل در تزریق ژل و تناسب منطقی حجم لب ها با سایر اعضای صورت فرد ، دقت کرد.

همان قدر که تزریق ژل لب می تواند به جوانسازی پوست و گیرایی بیشتر آن کمک کند ، تزریق افراطی و نامناسب ژل به لب ها می تواند نمای نامطلوبی در چهره پدید آورد. به همین منظور نیاز است تا در انتخاب پزشک خود و نوع ژل تزریقی به لب های خود ، نهایت دقت را مد نظر بگیرید.

درباره نویسنده

پاسخ

13 − 9 =

Call Now Button