[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

تزریق ژل

تزریق ژل

پیری زود رس و ظهور چین و چروک پوستی در سنین جوانی یک کابوس بسیار بزرگی است. با هر حرکت عضلات پوست یک چروکی در صورت ایجاد می شود که این چروک در سنین جوانی ممکن است زود ناپدید شود اما در سنین بالاتر ممکن است به طور دائمی بر روی پوست باقی می ماند. گاهی برخی افراد جهت رفع چین و چروک های ایجاده شده به دنبال برخی روش ها مانند لیفتینگ پوست، تزریق ژل، تزریق چربی، کشیدن پوست اقدام می کنند. این چین و چروک ها ممکن است برای فرد خوشایند نباشد و به ظاهرش لطمه وارد می کند. برای جبران این مشکل می توان از مواد پر کننده استفاده کرد.

 

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به منظور درمان تزریق ژل ، به روش های زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

 

موارد کاربرد تزریق ژل

مواد پر کننده طی سال های زیادی که از رشته زیبایی می گذرد تغییر و تحولات بسیاری پیدا کرده است. از کاربردهای اصلی مصرف تزریق ژل از بین بردن برخی عیب و ایراداتی است که در صورت و برخی قسمت های بدن به دلیل افزایش سن و به دنبال آن افتادگی و ایجاد چروک های عمیقی در پوست انجام می شود. از ژل ها نیز برای حجم های کمتر مانند اصلاح چین و چروک های صورت و حجم دهی به گونه ها و تزریق ژل لب ها و… می باشد. تزریق ژل غیر از برطرف کردن چین و چروک در برطرف کردن ناهنجاری های مادرزادی که باعث ایجاد عدم تقارن در صورت و بدن شده باشد، نیز استفاده می شود.

ماندگاری ژل ها

ماندگاری ژل ها بستگی به ساختمان مولکولی آنها دارد ژل هایی که ساختمان مولکولی متراکم تری دارند ماندگاری بیشتری دارند و معمولا ژل های گران تری هستند اما ژل هایی که ساختمان مولکولی کم تراکم تری دارند ماندگاری کمتری دارند و معمولا ارزان تر هستند. در بازار انواع مختلفی از ژل ها وجود دارد بنابراین تاثیر آنها وابسته به ماندگاری آنها می باشد.

تزریق ژل

تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل

  • در سه هفته اول تزریق چربی از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب پرهیز شود.
  • استفاده از فضاهای گرم مانند سونا خشک و بخار مجاز نمی باشد.
  • از حمام های طولانی مدت پرهیز شود.
  • از فشار وارد کردن به مناطق تزریق شده به مدت دو هفته باید خودداری شود.

عوارض تزریق ژل

اولین بار توده ای از چربی بدن شخصی زیر پوست قسمتی که فرو رفته بود کار گذاشته شد اما این روش به جراحی نیاز داشت و عوارض خاصی را برای فرد ایجاد می کرد، به تدریج استفاده از روش های بدون جراحی رایج شد. با گذشت زمان موادی به نام کلاژن به وجود آمد و به این دلیل اینکه از حیوانات تهیه می شد برای فرد آلرژی ایجاد می کرد. بنابراین از این مواد هم استقبال زیادی نشد. امروزه از موادی که جنس گیاهی به نام هیالورونیک اسید دارد استفاده می شود که مشابه آن در بدن انسان نیز وجود دارد و بی خطر بودن این مواد ثابت شده است. اما پس از تزریق ممکن است عارضه های کمی در ناحیه تزریق ایجاد شود که تمام آنها موقتی است و طی چند روز برطرف می شود. از جمله عوارض مختصر تزریق ژل می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • تورم و کبودی مختصر
  • بی حسی و قرمزی موقت
  • ایجاد پف مختصر در ناحیه تزریق شده

 

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر مصطفی خدایاری متخصص پوست، مو و زیبایی

 پست الکترونیکی دکتر مصطفی خدایاری: info@drkhodayari.com

 

مقالات مرتبط با این مطلب:

تزریق ژل لب

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

 

درباره نویسنده

پاسخ

4 × سه =

Call Now Button