[021] 77162930
ساعات کاری : شنبه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

دستگاه آنالیز پوست صورت

دستگاه آنالیز پوست صورت

پوست یک لایه محافظتی در برابر مواد و عوامل مضر محیطی می باشد. بنابراین اهمیت به سلامتی پوست بالاترین نقش را در حفظ طراوت و شادابی آن دارد. داشتن پوستی بدون عارضه برای همه افراد چه مردان و چه زنان بسیار امری مهم و ضروری می باشد و تاثیر مستقیمی بر روابط اجتماعی و بالابردن اعتماد به نفس آنها می شود. امروزه روش های مختلفی برای درمان پوست وجود دارد. اما داشتن امکانات پیشرفته تر برای ارزیابی دقیق پوست قبل از درمان اهمیت بالاتری دارد.

 

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 02177162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

آنالیز پوست

همه ما هنگام به وجود آمدن عارضه ای در پوست خود به فکر درمان افتاده و در صدد از بین بردن هرچه سریع تر آن و حتی جوانسازی پوست هستیم. اما برای درمان بهتر و دریافت نتیجه سریع و خوب نیاز است تا عامل به وجود آورنده و محل ایجاد عارضه به خوبی مشخص شود. یکی از این راه های تشخیص این موارد استفاده از دستگاه آنالیز پوست توسط پزشک پوست می باشد. پزشک با در دست داشتن مدارک تهیه شده از این دستگاه تمام فاکتورهایی که حتی به چشم دیده نمی شود را مورد بررسی دقیق قرار می دهد و از بهترین روش ها برای درمان این مشکلات استفاده می کند.

آنالیز پوست با دستگاه Visio Face

یکی دیگر از خدماتی که در مطب دکتر خدایاری انجام می شود، آنالیز پوست بدن و صورت توسط دستگاه آنالیز پوست صورت به نام Visio Face  می باشد. Visio Face یک دستگاه تخصصی جهت تصویربرداری از پوست بیماران می باشد. تصاویر دریافت شده از این دستگاه پردازش و تجزیه و تحلیل می شود که به واسطه آن تمام مشکلات پوستی را بر روی یک تصویر مشخص می کند و تعداد آن را نشان می دهد.

همچنین این دستگاه باعث می شود تا میزان رضایتمندی بیماران از درمان بالاتر برود زیرا هر جلسه می توان تصاویری را از پوست بیمار گرفت و با جلسات قبل مقایسه کرد و در پایان درمان می توان گزارشی از روند درمان به همراه تصاویر به بیماران ارائه کرد.

دستگاه آنالیز پوست صورت

دستگاه آنالیز پوست صورت

ویژگی های دستگاه Visio Face

  • اندازه گیری و آنالیز و ذخیره مشکلات پوستی بیماران از قبل و بعد از درمان
  • امکان چاپ و ذخیره اطلاعات در کامپیوتر
  • بالا بردن دقت در نحوه تشخیص و درمان
  • بررسی مرحله به مرحله وضعیت پوست بیمار
  • امکان تولید تصاویر دقیق و با کیفیت

موارد قابل بررسی توسط این دستگاه

  • میزان منافذ باز پوستی بیمار
  • تشخیص لکه های پوستی و یا حتی لک های پنهان پوست
  • تهیه تصاویر UV و 3D
  • سنجش عمق، تعداد و میزان چین و چروک پوست
  • اندازه گیری اختلاف رنگ های پوست

کاربردهای درمانی دستگاه Visio Face

امکان مقایسه عکس های قبل و بعد از درمان مشکلات پوستی به صورت کمی و کیفی از ویژگی های درمانی این دستگاه می باشد.

 

 

 

راه های ارتباطی با دکتر مصطفی خدایاری:

77162930(021)

پیج اینستاگرام

info@drkhodayari.com

تیم محتوا

پاسخ

3 × یک =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button