[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

هایفوتراپی

هایفوتراپی

روش های درمانی متعددی جهت جوانسازی لیفتت صورت وجود دارد که یکی از بهترین و موثرترین این روش ها، لیفت جراحی می باشد. از آن جایی که این روش عمل سنگینی است و عوارض بسیار زیادی دارد زیاد مورد استقبال قرار نگرفته. روش هایی که امروزه برای جوانسازی و لیفتینگ غیرجراحی صورت استفاده می شود، استفاده از امواج اولتراسوند با فرکانس های مختلف است. در این روش که هایفوتراپی نام دارد، دستگاه به وسیله امواج اولتراسوند یک سری پانچ های میکروسکوپی را از روی پوست به عضله یا اسمز ساطع و با جمع کردن آن باعث کشیدگی پوست در آن قسمت می شود که باعث می شود پوست به روی عضله، به صورت میکروسکوپیک چسبیده شود و به سمت بالا لیفت شود.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به منظور انجام هایفوتراپی ، به روش های زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام : Drkhodayari

 

نحوه کار دستگاه هایفوتراپی

امواج اولتراسوند به صورت کانونی و فوکوس شده به عمق بافت پوست نفوذ و امکان لیفت غیر جراحی صورت را فراهم می کنند. این روش برای درمان شلی و افتادگی های خفیف پوست استفاده می شود. کسانی که شلی و افتادگی شدیدی دارند کاندید خوبی برای انجام این روش هستند و برای دریافت نتایج بهتر در کنار هایفوتراپی می توانند از امواج فرکانس رادیویی و همچنین تزریق فیلر و نخ برای لیفتینگ پوست استفاده کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند.

فواید استفاده از هایفوتراپی

  • تحریک کلاژن سازی در پوست در نهایت جوانسازی آن
  • غیرتهاجمی بودن این روش

موارد کاربرد هایفوتراپی

  • درمان شلی و افتادگی شدید پوست
  • رفع غبغب
  • لیفتینگ ناحیه تحت فک دندانی
  • از بین بردن خط خنده
  • لیفت در ناحیه ابرو
هایفوتراپی

هایفوتراپی

تعداد دفعات مراجعه برای انجام این روش

تعدا مراجعات برای انجام هایفوتراپی به میزان تاثیری که خود بیمار انتظار دارد و به طبع نظر پزشک بستگی دارد اما به صورت روتین یک بار در سال باید این روش را انجام داد.

میزان و زمان اثر هایفوتراپی

از زمانی هایفوتراپی انجام می شود فرد احساس کشیدگی و سفتی در پوست خود احساس می کند و تا دو هفته حس کشیدگی دارد، ولی نتایج بهتر طی دو تا ۶ ماه آینده مشخص می شود و معمولا تا یک سال باقی می ماند.

عوارض استفاده از هایفوتراپی

استفاده از این روش هیچ گونه عوارضی روی پوست ندارد فقط ممکن است در محل کمی قرمزی و تورم خفیفی ایجاد شود که طی چند ساعت برطرف می شود.

مساله بسیار مهمی که باید در نظر گرفت این است که قبل از انجام این کار حتما باید با پزشک مربوطه مشورت کنید که آیا کاندید مناسبی برای انجام این کار هستید یا خیر و چه میزان تاثیری بعد از انجام این کار می توانید مشاهده کنید.

مقالات مرتبط با این مطلب:

لیفت صورت

جوانسازی پوست

 

درباره نویسنده

پاسخ

دو × چهار =

Call Now Button