[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

آیا از اهمیت پاکسازی پوست باخبرید؟

آیا می دانید با انجام بموقع پاکسازی پوست می توانید صورتی جوان و شاداب داشته باشید؟

در این مقاله به تکنیک های نوین پاکسازی پوست می پردازیم. با ما همراه باشید.

علل تاثیر گذار در آلودگی پوستی

  • آلودگی های هوایی و آلاینده های موجود در آن ، روی پوست تاثیر می گذارند و با تماس با پوست روی آن رسوب می کنند.
  • مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی نامناسب که باعث واکش های پوستی مانند جوش و… می شوند. با مصرف مواد نامطلوب آرایشی ، منافذ پوستی بسته می شوند که این امر سبب اختلال در تبادلات هوایی منافذ پوست می شود.
  • استفاده از محلول های پاک کننده ی نامناسب نیز می تواند تاثیرات نامطلوبی درپوست ظاهر کند.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو   دارد. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به منظور پاکسازی پوست ،  از طریق زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام :  Drkhodayari

مزایای پاکسازی پوست

لایه های پوستی متشکل از سلول های چربی ، لایه ی شاخی شده (که حاوی سلول های مرده ی پوستی می باشند) ، عروق و… می باشند.

پوست دارای منافذ زیادی می باشد. آلودگی های محیطی و یا مواد آلوده ی نامناسب که در تماس با پوست قرار می گیرند سبب مسدود شدن منافذ پوستی می شوند که این امر باعث ایجاد ضایعات متنوعی روی پوست می شود.

همانطور که می دانید ، زیبایی در چهره یکی از پارامترهای مهم در ارتباطات اجتماعی و اعتماد بنفس فردی می باشد. پوست سالم و جوان از اهمیت ویژه ای در زیباسازی هرچه بیشتر چهره ، برخوردار می باشد. امروزه به دلیل اهمیت بالای مبحث جوانسازی پوست ، تکنیک های نوینی ابداع شده اند که تاثیرات شگرفی ایجاد می کنند.

همانطور که می دانید پیشگیری بهتر از درمان است. اگر پاکسازی پوست به موقع و با روش های مناسب صورت پذیرد ، فرد جوانی و شادابی پوست خود را حفظ می کند و از ایجاد ضایعات پوستی مانند آکنه ، چین و چروک و سایر عوارض ، جلوگیری بعمل می آورد.

طبق توصیات ارزنده ی دکتر مصطفی خدایاری ، بهتر است پاکسازی صورت هر یکماه یکبار انجام گیرد تا پوست از میکروب ها و سایر عوامل آسیب زا پاک شود و عارضه ای در پوست ظاهر نگردد.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

نکات مهم در  پاکسازی پوست

پوست متشکل از انواع متفاوتی اعم از : پوست چرب ، پوست خشک و پوست مختلط ، پوست معمولی می باشد. انتخاب روش های پاکسازی پوست باید بعد از بررسی و تشخیص نوع پوست انجام پذیرد. زیرا هر پوست ویژگی های خاص خود را دارد و از تکنیک های ویژه ای برای پاکسازی پوست های مختلف ، انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به پزشک متخصص و مجرب شرایط پوستی خود و ضایعات آن را مورد بررسی قرار دهید تا از بهترین روش پاکسازی پوست بهره بگیرید.

به طور مثال در افرادی که پوست چرب دارند ، پاکسازی به منظور کنترل چربی پوست و برطرف سازی جوش های سرسیاه وسایر عوارض صورت می پذیرد.

روش های پاکسازی پوست

  • میکرودرم ابریژن

این تکنیک از طریق دو روش ۱٫ پودری و ۲٫ اوربیتال انجام می پذیرد. نوع دوم این روش جدیدتر می باشد و تاثیرات مثبت تری برجای می گذارد.

  • استفاده از کرم های پاک کننده ی مناسب
  • شستشوی مناسب پوست در زمان های معین

بطور مثال زمانی که بیرون از خانه هستید ، آلودگی های محیطی روی پوست شما قرار می گیرند و بستر مناسبی برای رشد میکروب ها و باکتری ها را فراهم می آورند. توصیه می شود زمانی که به منزل برگشتید با استفاده از مواد شوینده ی مناسب با پوست خود ، پوستتان را شستشو دهید.

  • از مواد غذایی مناسب و مقوی استفاده کنید.
  • درصورت ایجاد ضایعات پوستی مانند جوش و … از روش های مناسب برای برطرف کردن آن ها استفاده کنید.

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر نسبت به توضیحات تکنیک های زیبایی و جوانساز نوین ، به مقاله ی جوانسازی پوست دکتر خدایاری مراجعه کنید.

درباره نویسنده

پاسخ

پنج + 3 =

Call Now Button