[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

چال گونه

چال گونه

یکی از موثرترین و بهترین راه هایی که به زیباترشدن لبخند و صورت کمک می کند، چال گونه است.اگر به دنبال ایجاد چال گونه هستید و مایل هستید اطلاعاتی راجع  به آن بدست آورید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

علت چال گونه چیست؟

چال گونه به صورت ژنتیکی است و بسیاری از افراد زمانی که متولد می شوند چال گونه را از والدین به ارث می برند و این چال، در اطراف صورت در حین صحبت کردن و یا لبخند پدید می آید.

اما امروزه اگر چال گونه را به صورت طبیعی و ژنتیکی نداشته باشید می توان آن را به راحتی ایجاد کرد و این روش بسیار محبوب است و روز به روز به طرفداران جراحی چال گونه افزوده می شود.( جدیدترین دستگاه جوانسازی پوست)

چال طبیعی گونه نتیجه ی بازشدن عضله ای کوچک در گونه است که عضله شیپوری یا بوکسیناتور نامیده می شود و اما می توان با جراحی، چال گونه را ایجاد کرد.چال گونه امروزه به عنوان یک نشانه ی زیبایی در بین جوانان رایج شده است و لبخند را زیباتر و جذاب تر خواهد کرد.

چال-گونه

چال-گونه

سه نوع چال در بین افراد شایع است:

چال گونه : از شایع ترین و شناخته شده ترین انواع چال زیبایی است که در بیشتر افراد یک چال در یک طرف صورت به جای دو چال وجود دارند.

چال چانه : چالی که در ناحیه چانه و است که زنخدان نیز به آن می گویند.و این مورد نیز ارثی بوده و فرد به صورت ژنتیکی چال چانه دارد.

چال کمر: دو چال که در دو طرف کمر به وجود می آید و در زنان نسبت به مردان شایع تر است و این چال نیز از جمله چال های زیبایی در اندام است.

نحوه ایجاد چال گونه

می توان با یک جراحی سرپایی چال گونه را ایجاد کرد، جراحی برای ایجاد چال گونه، یک جراحی کوچک است و از نوع جراحی های سرپایی و بدون درد در نظر گرفته می شود و تغریبا به مدت ۳۰ دقیقه طول می کشد.

معمولا جراحی با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد و زخم خاصی نیز به جای نمی گذارد.

مراقبت های بعد از جراحی چال گونه

فرد مورد نظر باید طبق توصیه های پزشک رفتار کند و نکات بهداشتی و سلامتی را نیز رعایت کند.

اگر پزشک مربوطه دارو و یا درمانی درنظر گرفته است باید به موقع مصرف شود و باید به بهداشت دهان بسیار توجه گردد.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به روش های زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام : Drkhodayari

جراحی چال گونه

اما به طور معمول جراحی چال گونه از نوع جراحی های ساده است و فرد بلافاصله می تواند به فعالیت روزانه خود ادامه دهد و درد و ورم خاصی پس از ایجاد چال گونه مشاهده نخواهد شد.

ایجاد چال گونه بدون جراحی

برخی از افراد مایل هستند به کمک ورزش، تمرین صورت و دیگر راه های خانگی، چال گونه ایجاد کنند، اما این روش ها کمک چندانی به ایجاد چال گونه دائمی و نمایان نخواهد کرد.

در صورتی که به دنبال هر گونه تغیر در صورت و پوست هستید، به یاد داشته باشید پوست بسیار حساس و مهم است بنابراین به بهترین دکتر پوست در شرق تهران مراجعه کنید تا به طبع به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

مقالات مرتبط:

دستگاه آنالیز پوست صورت

لکه های پوستی

مراقبت های بعد از بوتاکس

 

درباره نویسنده

پاسخ

4 × دو =

Call Now Button