[021] 77162930
ساعات کاری : شنبه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

چگونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟

چگونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟

بسیاری از افراد تصور می کنند فقط با رژیم های غذایی سخت و طولانی مدت و انجام ورزش های سنگین می توانند به وزن ایده آل خود برسند. استفاده از یک رژیم غذایی سالم ساده نیست و در همه افراد جواب نمی دهد. برخی افراد به دلیل سختی و محدودیت مصرف مواد غذایی مود دلخواه خود دست از رژیم می کشند در نتیجه دوباره به وزن اولیه خود باز می گردند. در این مقاله با روش های لاغری بدون رژیم غذایی آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 02177162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

 

علت چاقی و پرخوری

طبق آمار، علت اصلی چاقی ایرانی ها ، عادات غذایی بد و تغذیه نامناسب می باشد. بیشترین عامل چاقی در کشور ما مربوط به عادات بد غذایی، خوردن غذا به صورت نامناسب می باشد که به دلیل نداشتن آگاهی از اصول تغذیه صحیح است.

عادات بد غذایی

از جمله عادات بد غذایی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • توجه نکردن به کیفیت غذای مصرفی
  • استفاده از منابع غذایی غیرارگانیک و حتی غیربهداشتی و مضر
  • نداشتن برنامه غذایی مناسب مورد نیاز در طول روز و هفته

کنترل برنامه غذایی

با کنترل برنامه غذایی از استفاده بیش از اندازه مواد مورد نیاز بدن جلوگیری می شود. مشکلی که اکثر رژیم های لاغری دارند، برگشت وزن پس از اتمام دوره رژیم لاغری می باشد. همچنین رژیم های لاغری تنها دادن برنامه موقتی برای کاهش وزن سریع می باشد و مسلما فراد تحت درمان به علت سختی برنامه های غذاییشان با محروم بودن از بعضی غذاهای مورد علاقه شان و عدم توانایی حفظ برنامه برای مدت طولانی و یا برای همیشه را نخواهند داشت و این مشکل چنان بزرگی است که تنها تعداد محدودی از افراد در حدود 5 درصد یا کمتر از آن توانایی حفظ وزن خود پس از رسیدن به وزن مطلوبشان دارند.

چگونه بدون رژیم لاغر شویم؟

منظور از تغذیه صحیح چیست؟

استفاده از تغذیه صحیح در واقع کنار گذاشتن عادات غذایی غلط می باشد که به وسیله تغذیه صحیح علاوه بر دست یابی به تناسب اندام می توان سلامتی را حفظ کرد. مهم ترین کاری که فرد می تواند انجام دهد رعایت اصول تغذیه صحیح می باشد که برای سلامتی و تناسب اندام مفید خواهد بود. برای داشتن یک تغذیه صحیح نیاز به استفاده از غذاهای یکسان نیست بلکه طیف غذایی وسیعی را در اختیار خواهید داشت که می توانید از آنها استفاده کرده و نیازهای تغذیه ای خود را برآورده کرده. تغذیه صحیح و سالم خلاف افکار عمومی که آن را پر هزینه و سخت تصور می کنند می تواند بسیار آسان و کم هزینه باشد همچنین برای اقشار مختلف جامعه با سطوح در آمدی مختلف و جوامع مختلف اعم از شهرنشینی یا روستانشینی قابل اجرا می باشد.

 

مقالات مرتبط با این مطلب:

لاغری موضعی

درمان چاقی

لاغری بدون جراحی

 

راه های ارتباطی با دکتر مصطفی خدایاری:

۷۷۱۶۲۹۳۰(۰۲۱)

پیج اینستاگرام

info@drkhodayari.com

 

Italian Trulli
دکتر مصطفی خدایاری

مصطفی خدایاری هستم متولد ۱۳۴۴/۴/۴ تهران ورودی ۱۳۶۸ علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل ۱۳۷۶ واز سال ۱۳۷۶ همزمان با کار طبابت به کار زیبایی و پوست علاقمند وکار پوست و زیبایی را کنار بقیه پزشکی انجام میدادم و از تقریبا چهار سال پیش بیشتر کار پوست و زیبایی و تناسب اندام ودرمان چاقی و پر خوری را انجام داده و درمان چاقی و پر خوری بدون دارو و رژیم لاغری را بصورت تضمینی انجام می دهیم. افرادی که تمام راهها را برای لاغری رفته اند و نتیجه نگرفته اند و یا بعد از مدتی لاغری و رژیم غذایی دوباره چاق شده اند را تضمینی درمان می کنیم. در کلینیک ما در حال حاضر چند دستگاه مخصوص لاغری و سلولیت موجود است که جزو بهترین های دنیا می باشند.و علاوه بر تزریق ژل و چربی و بوتاکس تعدادی دستگاه جدید برای لایه برداری. آر اف،آنالیز پوست صورت ،درمان بلفاروپلاستی افتادگی ابرو و چین و چروک صورت و دستگاهی مخصوص عیب یابی کل وطن وجود دارد که کل اندامها و ارگانهای بدن شما را آنالیز و هر ارگانی که مشکل دارد مشخص و توصیه های درمانی را می دهد.

پاسخ

چهارده + 6 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button