[021] 77162930
ساعات کاری : شبنه تا سه شنبه
با تعیین وقت قبلی
پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، پلاک ۱۶۸ ساختمان کیمیا ،طبقه پنجم واحد ۹

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

Carboxytherapy یکی از روش های زیبا سازی است ، کربوکسی نام علمی گاز کربن دی اکسید است. این روش برای اولین بار در فرانسه استفاده شد و تاریخچه ی انجام این روش به حدود ۷۰ سال قبل برمیگردد اگر دوست دارید با   روش انجام کربوکسی تراپی و موارد استفاده ی از این روش آشنا شوید و بدانید گاز کربن دی اکسید چگونه می تواند به جوانسازی شما کمک کند مقاله ی زیر را دنبال کنید.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

جوانسازی با روش کربوکسی تراپی

در سن ۳۰  سالگی سطح اکسیژن پوست شروع به کاهش می کند و زمانی که پوست به اندازه ی کافی اکسیژن دریافت نکند بیشتر در معرض علائم پیری مثل لکه های پوستی، شل شدن و افتادگی پوست، چین و چروک های پوستی ، آکنه و قرمزی پوست قرار می گیرد.

کربوکسی تراپی یکی از روش های زیبا سازی می باشد ، کربوکسی نام علمی گاز کربن دی اکسید است در روش کربوکسی تراپی با تزریق گاز کربن دی اکسید به بافت به منظور جوانسازی ، کاستن چین و چروک ها ، کاهش ترک های پوستی استفاده می شود.

کربوکسی نام علمی گاز کربن دی اکسید است در کربوکسی تراپی از تزرق گاز کربن دی اکسید به منظور ایجاد جوانسازی، کاستن چروک ها، کاستن ترک های پوستی  و کاهش سلول های چربی یا سلولیت ها استفاده می شود.

در کربوکسی تراپی گاز کربن دی اکسید زیر پوست تزریق می شود و در آن لحظه بدن احساس کمبود اکسیژن می کند و باعث افزایش جریان خون در آن منطقه می شود و این افزایش گردش خون سبب رسیدن مواد مغذی به این منطقه و ترمیم سلول ها می شود.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارد. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. می توانید به منظور کربوکسی تراپی ، از طریق زیر با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : ۰۲۱ ۷۷۱۶۲۹۳۰

کانال اینستاگرام : Drkhodayari

تزریق گاز زیر پوست و افزایش خون رسانی و افزایش سلول های بنیادی باعث بهبود وضعیت چاله های پوست می شود این چاله های پوست اصولا در افرادی که بیماری هایی مثل آکنه دارند و همزمان کمبود ویتامین دی هم دارند دیده می شود که درمان سختی هم دارد و یک ی از بهترین شیوه های درمان استفاده از کربوکسی تراپی است.

درمان راحت سریع موثر در زیبایی

افزایش جریان خون موضعی و بهبود قابلیت ارتجاعی پوست از طریق افزایش کلاژن در پوست است کاهش سیاهی زیر چشم کاهش سلولیت و چربی موضعی کاهش چین و چروک صورت و درمان پارگی پوست بعد از مثلا حاملگی یا تغییر وزن در درمان ریزش موی منطقه ای ریزش موی مردان درمان زخم های مزمن پوستی درمان جای جوش و اسکار

تعداد جلسات کربوکسی تراپی معمولا متفاوت است ولی حدود ۸ تا ده جلسه استفاده می شود فاصله ی بین جلسات یک تا دو هفته است گاهی لازم میشه برای تثبیت اثرات سال بعد هم یک نوبت در آن منطقه انجام شود.

عوارض کربوکسی تراپی

روش کربوکسی تراپی هیچ عارضه ای ندارد فقط ممکن است کبودی هایی در محل تزریق ایجاد شود که البته بعد از چند ساعت کاملا برطرف می شود. همین طور ممکن است دچار پف کردگی و احساس گرما در محل تزریق شوید که بعد از ۲۴ ساعت رفع می شود.

موارد قابل درمان با روش کربوکسی تراپی

کاهش ترک های پوستی بر اثر چاقی و لاغری

کاهش سیاهی زیر چشم

کاهش سلولیت (تجمع چربی)

کاهش چین و چروک ها

درمان پارگی پوست بعد از تغییر وزن یا حاملگی

درمان ریزش موی منطقه ای

درمان ریزش موی مردان

درمان زخم های مزمن پوستی

درمان جای جوش و اسکار

 

درباره نویسنده

پاسخ

دو × دو =

Call Now Button