دکتر مصطفی خدایاری » زیبایی اندام » لاغری بدون جراحی
۴ دقیقه
[ratemypost]

لاغری بدون جراحی

لاغری بدون جراحی
آنچه می خوانید...

یکی از سریع ترین روش های حذف چربی های ناخواسته خارج کردن آنها از نواحی مختلف بدن می باشد. بسیاری از افراد از روش های غیرتهاجمی و کم تهاجمی به کاهش وزن خود یا از بین بردن توده های انباشته شده در بدن خود استفاده می کنند. حال اینکه این چربی ها هیچ گاه با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. امروزه دستگاه های مختلفی جهت از بین بردن این چربی ها وجود دارد که هر یک از آنها به روش های مختلفی عمل می کنند. یکی از اثرات تجمع چربی در یک منطقه خاص تشکیل سلولیت ها می باشد. در ادامه به تعریف سلولیت و نحوه درمان آن با استفاده از روش غیر جراحی پرداخته می شود.

دکتر مصطفی خدایاری ، مهارت و دانش بالایی در امور زیبایی پوست و مو دارند. دکتر خدایاری با استفاده از مجهزترین دستگاه های پزشکی و مواد باکیفیت آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. به روش های زیر می توانید با دکتر خدایاری ، ارتباط برقرار کنید:

شماره های تماس : 02177162930

پیج اینستاگرام : Drkhodayari

سلولیت تجمع چربی در نقاطی از بدن مانند شکم، پهلو یا ران ها هستند که در کیسه هایی، بین رشته های لایه های مختلف بافت پیوندی پوست می باشد، تجمع پیدا می کند. این غشای فیبروزی ایجاد شده مانع دسترسی بدن به این بافت چربی برای مصرف چربی ها یا شکستن آنها می شود. این رشته ها قابل گسترش نیستند بنابراین به ویژه هنگامی که افزایش وزن در بدن اتفاق بیفتد با پوست فشرده می شود گلبول های چربی از شکل طبیعی خود خارج می شود و به داخل فشرده می شود و توده های پرتقالی شکل را ایجاد می کند که به این پدیده سلولیت گفته می شود. حال این سوال پیش می آید که چطور می توان از شر این بافت چربی که توسط غشای فیبروز پوشیده شده که با آن سلولیت گفته می شود خلاص شد؟

جدیدترین دستگاه لاغری برای لاغری بدون جراحی

یکی از موثرترین روش ها، استفاده از دستگاه Cellactor SC1 است که یکی از جدیدترین سیستم های شاک ویو می باشد. این دستگاه با ایجاد امواج انفجاری که توسط هندپیس به بدن منتقل می شود، باعث می شود این غشای ضخیم فیبروز شکسته شود. این امواج انفجاری باعث پاره شدن غشای سلول های چربی می شوند و سلول های چربی را آزاد کرده و این سلول های چربی از طریق مدفوع دفع می شوند و مقداری زیادی از این چربی ها نیز توسط سلول های خونی بلعیده خواهد شد و باعث ایجاد لاغری موضعی می شود.

عملکرد دستگاه Cellactor Ultra برای لاغری بدون جراحی

کار این دستگاه شکستن سلول های چربی می باشد که از آن می توان برای از بین بردن این بافت های فشرده شده و تخلیه چربی استفاده کرد. همچنین با یک رژیم غذایی مناسب از تشکیل مجدد آنها جلوگیری کرد. هر یک از هندپیس های این دستگاه درمان های متفاوتی را انجام می دهد. از این دستگاه جهت درمان بیماری های عضلانی بر روی بافت بدن صورت می گیرد. این دستگاه توسط امواج بسیار کوتاه، سرعت بالای صوت و نیروی زیاد،ضربه هایی با انرژی زیاد به بافت های بدن و ناحیه آسیب دیده وارد کرده و باعث تحریک سوخت و ساز و افزایش خون رسانی می شود در نهایت به ترمیم بافت ها کمک شایانی می کند.

مزایای دستگاه لاغری موضعی برای لاغری بدون جراحی

 • غیرتهاجمی بودن روش درمان
 • بدون عارضه بودن
 • افزایش سرعت متابولیسم و سوخت و ساز ناحیه مورد نظر
 • تسریع در خون رسانی ناحیه
 • بدون استفاده ار بی حسی موضعی
لاغری بدون جراحی
لاغری بدون جراحی

کاربردهای درمانی دستگاه لاغری موضعی برای لاغری بدون جراحی

 • تسریع در روند بهبود زخم به خصوص زخم های دیابتیک
 • تسریع در بهبود التهابات مزمن
 • درمان چین و چروک
 • درمان سلولیت
 • بهبود الاستیسیته پوست
 • تحریک رشد بافت جدید
 • بهبود ناهمواری ها پس از لیپوساکشن

ممنوعیت های استفاده از این دستگاه برای لاغری بدون جراحی

استفاده از این روش در افرادی که به ناراحتی های قلبی- عروقی، عصبی و اختلال گردش خون مبتلا هستند و مادران در دوران بارداری، ممنوع است و ممکن است عوارض زیادی را در آنها ایجاد کند.

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر مصطفی خدایاری

دکتر پوست، مو و زیبایی
فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران
درمان چاقی و پر خوری بدون دارو و رژیم لاغری بصورت تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =