دکتر مصطفی خدایاری » تزریقات زیبایی » انواع مدل های تزریق ژل لب
۵ دقیقه
[ratemypost]

انواع مدل های تزریق ژل لب

انواع مدل های تزریق ژل لب
آنچه می خوانید...

تزریق ژل لب در سال های اخیر با توجه با تکنیک های زیبایی شناختی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در ارتباط با انواع مدل های تزریق ژل لب و بررسی پرطرفدار ترین آن ها به همراه مشاهده نمونه کار بپردازیم. اگر قصد دارید این کار را انجام دهید، بهتر است ابتدا با انواع آن و همچنین انواع فیلر آشنا شوید. با ما با مدل های مختلف تزریق ژل لب همراه باشید.

انواع فیلر لب

در ابتدا لازم است با توجه به تنوعی در که در حجیم سازی لب وجود دارد اشاره کنیم. انواع فیلر های حجیم سازی لب شامل موارد زیر می شود:

  • هیالورونیک اسید
  • تزریق چربی
  • پرکننده های کلاژن لب
  • پرکننده لب سیلیکونی دائمی

انواع مدل های تزریق ژل لب

همچینین ژل لب نیز خود انواع مختلفی دارد. ژل لب به مدل های مختلف تزریق می شود. برخی از پرطررفدار ترین مدل های تزریق ژل لب شامل موارد زیر می شود:

  • تزریق ژل لب روسی
  • تزریق ژل لب چاکدار
  • تزریق ژل لب نچرال
  • تزریق ژل لب هالیوودی

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی خط لب ها را برجسته می کند. از کجا می توانید بفهمید کاندید مناسبی برای تزریق این مدل از ژل لب هستید؟ در صورتی که سابقه تزریق ژل لب نداشته اید، می توانید از این مدل ژل لب برای برجسته سازی و ججیم سازی لب خود استفاده کنید. این مدل تزریق ممکن است برای لب های نازک تر زیاد مناسب نباشد. در این مدل شکل لب شما مدل یک قلب می شود. خطر کبودی و تورم بعد از تزریق در این روش از دیگر روش های تزریق ژل لب بیشتر بوده و ماندگاری آن مشابه سایر مدل های تزریق ژل لب است.

مدل های مختلف تزریق ژل لب

تزریق ژل لب مدل چاکدار

تزریق ژل لب به مدل چاکدار یکی دیگر از روش هیای حجم دهی به للب می باشد که علاوه بر حجیم سازی به فرم دهی لب نیز می پردازد. این مدل نیز نظر تزریق ژل لب روسی طرفداران زیادی دارد. ددر این مدل لب شما به دو قسمت مساوی تقسیم شده و به مقدار های مساوی در هر دو بخش ژل لب تزریق می شود. به این ترتیب از ویژگی های بارز این ژل لب این است که خط وسط لب شما مشخص می شود.

تزریق ژل لب نچرال

یکی دیگر از مدل های تزریق ژل لب، نچرال یا همان طبیعی است. این طبیعی ترین مدل تزریق ژل لب است که طرفداران زیادی دارد. در این مدل تزریق فرم لب شما حفظ می شود. اما لب شما حجیم تر می شود. این مدل تزریق، یکی از انواع مدل هایی است که قدیمی نمی شود و مناسب کسانی است که دوست دارند ژل لب آن ها طبیعی به نظر برسد. این مدل تحت عنوان کلاسیک نیز شناخته می شود و به هر صورتی و با هر فرم لب متناسب است.

تزریق ژل لب هالیوودی

یکی دیگر تاز مدل های تزریق ژل لب، تزریق ژل لب هالیوودی است. در این مدل ژل به مقدار زیاد به لب تزریق می شود و حجم دهی از مدل های دیگر بیشتر است. به حدی که تمرکز از سایر قسمت های دیگر صورت برداشته شده و فقط در قسمت لب ها وجود خواهد داشت. این مدل تزریق ژل لب برای کسانی که قصد تزریق ژل لب به فرم طبیعی را دارند، مناسب نیست.

حجم مناسب برای تزریق ژل لب

حجم مناسب برای تزریق ژل لب چقدر است؟ این مورد را پزشک با توجه به آناتومی صورت شما مشخص می کند. به این ترتیب لازم است حتما به توصیه های پزشک در ارتباط با حجم ژل لب صحبت کنید. همچنین در ارتباط با مدل های تزریق ژل لب ممکن است میزان تزریق برای هر فرد متفاوت باشد.

سخن آخر

تزریق ژل لب به صورت های مختلف انجام می شود. در هر کدام از این صورت ها شیوه تزریق متفاوت است. بهتر است انتخاب مدل مناسب تزریق ژل لب با مشورت تخصص و با بررسی آناتومی صورت شما انجام شود. در این صورت همانگی لازم با سایر بخش های صورت شما ایجاد خواهد شد.

سوالات متداول

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر مصطفی خدایاری

دکتر پوست، مو و زیبایی
فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران
درمان چاقی و پر خوری بدون دارو و رژیم لاغری بصورت تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =