دکتر مصطفی خدایاری » تزریقات زیبایی » مزایای شگفت انگیز بیوفیلر و ماندگاری آن به سبک دکتر مصطفی خدایاری
۵ دقیقه
[ratemypost]

مزایای شگفت انگیز بیوفیلر و ماندگاری آن به سبک دکتر مصطفی خدایاری

مزایای بایوفیلر
آنچه می خوانید...

آیا می دانید بیوفیلر چیست و در چه مواردی از آن استفاده می شود؟ چه کسانی کاندید مناسبی برای آن هستند؟ بیوفیلر که با نام های بایو فیلر و پلاسماژل هم شناخته می شود، یکی از روش های نوین جوانسازی پوست صورت است. از این روش برای بهره بردن مزایایی از جمله حجم دهی به نقاط مختلف صورت و بدن، کانتورینگ صورت و گردن است و همچنین از نواحی نظیر دست ها از آن بهره می برند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که دوست دارید حجم دهی به نواحی مختلف صورت با بوتاکس را تجربه کنید از ما از عوارض فیلر های مصنوعی واهمه دارید، پلاسماژل را امتحان کنید. این یک روش طبیعی است که در ادامه مقاله در ارتباط یا آن توضیح خواهیم داد.

از بیوفیلر و یا پلاسما ژل در چه مواردی استفاده می شود؟

بیوفیلر یا پلاسماژل یک جایگزین طبیعی برای پرکننده های مصنوعی است. همچنین یک روش بی خطر است زیرا با استفاده از پلاسمای خون شما ساخته شده و بنابراین بدون عوارض جانبی است. همچنین بدن نسبت به آن واکنش های آلرژیک نشان نمی دهد. بیوفیلر یک روش برای حجم دهی و اثر بخشی فوری به نواحی مختلف صورت و بدن است. مزایای دیگراستفاده از این روش، آن را برای مواردی همچون کاهش چین و چروک پوست، درمان برخی از ناهنجاری های صورت، وجود برخی اختلالات نظیر اسکار، آکنه و شلی پوست است که حتی در نواحی اطراف چشم نیر استفاده می شود.

✔️ جوانسازی پوست با rf فرکشنال

مزایای استفاده از پلاسماژل در حجم دهی صورت چیست؟

مزایای استفاده از این روش برای از بین بردن چین و چروک و نقاط مختلف صورت بسیار است. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن چین و چروک های عمیق پوستی در نواحی مختلف صورت
 • از بین بردن چروک گردن و صاف کردن پوست گردن
 • از بین بردن فرورفتگی چشم ها
 • بهبود ظاهر جای جوش و یا ضایعات پوستی که به صورت فرورفتگی در آمده اند
 • بهبود خطوط کم عمق صورت در راستای داشتن صورتی صاف و شفاف
بیوفیلر چیست

چه کسانی کاندید تزریق بیو فیلر هستند؟

 • کسانی که با افزایش سن خاصیت الاستیکی صورت خود را از دست داده اند و دچار چین و چروک و شلی پوسیت شده اند، بهترین کاندیدای تزریق بایو فیلر هستند.
 • همچنین کسانی که قصد تزریق فیلر های مصنوعی نظیر تزریق بوتاکس دارند و از عوارض آن واهمه دارند، می توانند از این حجم دهی طبیعی برای نفاط مختلف صورت و بدن استفاده کنند.
 • کسانی که پوست آن ها دچار ضایعات پوستی است با مشورت پزشک و متخصص پوست و مو می توانند از تزریق این فیلر برای بهبود بهره ببرند.

بایو ژل چگونه تهیه و تزریق می شود؟

این ماده از خون خود فرد تهیه می شود. بنابراین ابتدا لازم است فرایند خون گیری از فرد انجام شود. سپس با استفاده از روش هایی نظیر استفاده از سانتریفیوژ، پلاسما از خون جدا می شود. شاید برایتان سوال باشد که پلاسما سرشار از چه موادی است که برای این امر می توان از آن بهره برد؟ در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم پلاسمای حاوی کلاژن و فاکتورهای رشد ارزشمندی است که کاربرد زیادی در زمنیه زیبایی دارد.

در مرحله بعد، پلاسمای استخراج شده از خون را گرم می کنند. با استفاده از این کار برای ثبیت و تهیه یک این ماده ژل مانند استفاده می شود و بعد از سرد شدن ژل آماده تزریق می شود.

این ماده به نواحی مختلف بدن که از قبل مشخص شده تزریق می شود. از آنجایی که این ماده از خون خود فرد تهیه شده است، بدن آن را پس نمی زند.

✅ ویژگی های دستگاه جدید هایفو را بیشتر بشناسید.

کدام نواحی صورت و بدن برای تزریق پلاسما ژل استفاده می شود؟

از این ماده در نواحی مختلف صورت و بدن می توان بهره گرفت. بهبود و بازسازی اعضای مختلف بدن یکی دیگر از مزایای بیوژل است که همواره مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این اندام ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سینه
 • باسن
 • صورت
 • گردن
 • دست ها
تکنیک تزریق بیوژل

البته برای تزریق این ماده در هر ناحیه از صورت و یا بدن محدودیتی وجود ندارد و برای اصلاح پوست صورت در هر ناحیه می توان از آن استفاده کرد.

✔️ بهترین متخصص پوست تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

ماندگاری تزریق بایو ژل چقدر است؟

ماندگاری تزریق بیوژل کوتاه مدت است. درواقع پیش بینی می شود چیزی در حدود 10 ماه ماندگاری وجود داشته باشد و بعد از آن نیاز به تمدید دارد. میزان ماندگاری آن بسته به شرایط، سبک زندگی فرد متفاوت خواهد بود. بیوژل اکثرا با بوتاکس مقایسه می شود. اما به دلیل کم تهاجمی تر بودن این روش، استفاده از آن توصیه می شود. قبل از تزریق آن لازم است هدف خود را به متخصص شرح دهید .

سوالات متداول

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر مصطفی خدایاری

دکتر پوست، مو و زیبایی
فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران
درمان چاقی و پر خوری بدون دارو و رژیم لاغری بصورت تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 19 =